fbpx

Töötajate tervise edendamise koolitused

Töötajate tervise edendamise koolitused on vajalikud töötajate teadlikkuse tõstmiseks, tervislike töökohtade ning töökeskkondade loomiseks. Terve töötaja on rahulovev, pühendunum ja produktiivsem töötaja. Hoolides oma töötaja tervisest kasvatad oma ettevõtet.

Töötajate tervise ja töövõime juhtimine

Töötajate tervise edendamise teemad kipuvad olema ettevõtetes muudest juhtimisteemadest eraldi, samas kui töötajate tervis ja töövõime on ettevõtte majandusliku edu eelduseks. Töötajate tervisega seotud tegevustele tuleks läheneda süsteemselt, neid planeerides, ellu viies ning ka tulemusi mõõtes. Kuidas saavutada juhtkonna pühendumine töötajate tervisele ning töötajate kaasamine lahenduste väljatöötamisse?

Kehaline treening töökohal

Milline treening sobib erinevate tööde iseloomuga? Millist kasu saab tööandja, kui tööaega ohverdada töötajate treeningule? Kuidas treeningprogrammi praktiliselt disainida?

Kontoritöö ergonoomika

Milline on ergonoomiline ja tervislik kontoritöö? Kuidas oma töökohta paika panna? Milline treening kontoritööga sobitada? Levinud müüdid ja värskeim info teadusuuringutest..

Kõik füsioloogilistest ohuteguritest

Töötajate tervise edendamiseks on vaja teada mis on füsioloogilised ohutegurid? Mis hetkest võib loomulik kehaasend ja liigutus põhjustada ülekoormust? Millised meetmed vähendavad füsioloogiliste ohutegurite mõju? Mida saab tööandja lihas-luukonna heaks ja probleemide ennetamiseks ära teha?

MTÜ Tööfüsioteraapia on 2014. aastal loodud sotsiaalne ettevõte, mille eesmärgiks on edendada Eesti ettevõtete, asutuste ja organisatsioonide tervisekultuuri ja töötajate tervist.

Töötajate tervise edendamise koolitused. - Koolituskeskus Smartder
Töötajate tervise edendamise koolitused. MTÜ Tööfüsioteraapia