fbpx

Sisekoolitused

Sisekoolitused ehk tellimuskoolitused on mõeldud ettevõtetele ja organisatsioonidele. Kõiki meie koolitusi on võimalik tellida ka sisekoolitusena. Koostame koolitused vastavalt tellija soovidele ja vajadustele. Meie eesmärk on pakkuda koolitusi, millest on ka reaalselt kasu ning kus on arvestatud koolitatavate ootuste ja vajadustega. Kui sa ei leia sobivat teemat olemas olevate koolituste nimekirjast siis kirjuta meile, leiame sobiva koolitaja ja koostame kõiki vajadusi arvestava koolituse.

Sisekoolituste kategooriad

Koolitused

Tugev ühine meeskonnatöö – seminari eesmärk on, et osalejad õpivad tundma nii oma meeskonnaliikmeid kui ka iseennast. Ühised lood ja väärtused loovad tugeva aluspinna ühiste eesmärkideni jõudmiseks.

Seminar on eelkõige mõeldud neile, kes soovivad enamat, on huvitatud ettevõtlusest või juba tegutsevad ettevõtluses. Seminar sobib kõigile, kes soovivad oma eesmärke saavutada.

Tagasiside ja delegeerimine võivad olla ühed keerulisemad osad juhi töös, aga kahtlemata on need ka kõige vajalikumad oskused inimeste juhtimisel ja arendamisel. Tule täienda oma teadmisi ja oskusi praktilisel koolitusel. Õpid läbi praktika, kuidas anda efektiivselt tagasisidet ja kellele ning kuidas delegeerida.

See koolitus tõstab töötajate teadlikkust kehalise aktiivsuse vajalikkusest ning füsioterapeut näitab lihtsaid harjutusi, mida töökohal teha.

See koolitus õpetab läbi praktika, kuidas tõsta töötajate vastutust, edukalt delegeerida ja kasutada arendavat juhtimist igapäevatöös.

Efektiivse ajakasutuse koolitus aitab sul mõista, kuidas oma aega igapäevaselt kasutad. Koolitus annab võimaluse leida viise, kuidas teha õigeid asju õigel ajal. Õpid uusi tehnikaid ning prioriteete seadma. Koolitus sobib kõigile töötajatele produktiivsuse suurendamiseks.

Alustaval juhil on koolitajalt on võimalik nõu küsida konkreetsete situatsioonide lahendamise kohta ning jagada kogemusi. Koolitusel toimub avatud suhtlemine ning koolitused on praktilised ja annavad kasulikke tehnikaid toimetulekuks.

See koolitus aitab sul luua oma firma lehest ja töötajate profiilidest ühe terviku. LinkedIn
ei ole CV-de kogu ega telefoniraamat. LinkedIn on sotsiaalmeedia kanal, nagu
Facebook, lihtsalt töömesilastele. LinkedIn aitab sul saada kontakti partnerite, klientide ja ka tulevaste töötajatega.

Meie kiire elutempo põhjustab üha enam stressi ja ärevust. Seetõttu on üli oluline, et oskaksime juhtida nii oma heaolu kui stressi. See annab võimaluse tulla paremini toime nii tööalaselt kui ka eraelus.

Sisekoolitused - Koolituskeskus Smartder
Sisekoolitused. Photo by Christina Morillo