fbpx

Praktiline visiooniseminar

Praktiline visiooniseminar aitab luua oma ettevõtte või iseenda MANIFESTO*. Manifesto on tugev visioon ja tunne, mis aitab sul oma soovides selgust luua, hoida motivatsiooni ja teha igapäevaelus valikuid, mis toetavad sinu või su ettevõtte arengut.

Praktiline visiooniseminar aitab leida vastuse küsimustele: kui selgelt sa näed enda visiooni 9 kuu pärast? Aasta pärast? Kahe? Kui tihti sa oled valikute ees, mida valida? Mida sa päriselt tahad? Mis on see, mis sind tegelikult tagasi hoiab?

Seminar on eelkõige mõeldud neile, kes soovivad enamat, on huvitatud ettevõtlusest või juba tegutsevad ettevõtluses. Seminar sobib kõigile, kes soovivad oma eesmärke saavutada.

Praktiline visiooniseminar

Seminaril osaleja saab selgemaks enda pikaajalised eesmärgid nii isiklikul kui ettevõtte tasandil, et teha igapäevases elus õigemaid otsuseid ja valikuid. Lisaks näevad osalised, mis segab neid edasi liikumast, mis takistab neil oma tegelikku potentsiaali kasutamast ja eesmärke saavutamast?
 

Seminari teemad:

  • Väärtused
  • Mida tahan saavutada – visioon
  • Pikaajalised eesmärgid
  • Tegevusplaan
  • Ohukohad

Koolitus viiakse läbi coachingu põhimõtetest lähtudes. Kasutatakse grupitöid ja arutelusid.

Koolitajast:

Visiooniseminari viib läbi coach ja koolitaja Chanet Siret Simonen. Chanet Siretil on lahenduskeskse coachingu kvalifikatsioon aastast 2015. Ettevõtlusega on ta seoutud olnud ligi 10 aastat. Ta on õppinud Estonian Business Schoolis rahvusvahelist ettevõtlust ja turundust. Oma esimese ettevõtte lõi 22 aastaselt.

 

Praktiline visiooniseminar- Koolituskeskus Smartder
Praktiline visiooniseminar. Chanet Siret Simonen

Tagasiside koolitajale

Just selliseid coachinguid ja just selliseid koolitajaid on meil minu silmis vaja! 

Kui palju meid seal väljas on, kellel ideed ja soovid ja unelmad, aga pole tuge, julgust ja tööriistu kuidas kõike teha. Sa teed asja hingega ja sa teed seda enda keeles. Kõike on nii hea ja kerge järgida. Sa annad meile tööriistad, ja õpetad neid kasutama. Kõik on nii lihtne ja täpselt üles ehitatud nii, et sa tõused õhku ja siis ahmid ennast täis ja siis lähed…maapeale tagasi, oma tavalisse ellu tagasi. Aga tiivad on kergemad, raskust sai maha raputatud,  ja hing on nii täis… seda kõike positiivset, entusiasmi ja sihikindlust. Aitäh Sulle! Sa oled eriline! 

Ma tundsin sind täiega, kui palju sa tahad anda, aidata. Ja kui siiralt ja sügavalt see tuli. See on olnud kindlasti pikk teekond, et sinna jõuda ja nii jagada. Sekundiga mõista ja suunata. Ja ma usaldan Sind, ma päriselt usun, et sa tead just neid õigeid vastuseid!

Soovin Sulle ainult edu sinu tegemistes, tea et need loevad. Need on tähtsad.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga