fbpx

Meist

Koolituskeskus Smartder

Smartder OÜ on 2018 aastal loodud ettevõte. Ettevõtte asutajaks on Rita Kasesalu, kes on ühtlasi ka ettevõtte juht ja koolitaja.

Ettevõtte nimi Smartder on kokku pandud sõnadest “smart” ja “leader”, mis tähendab tark juht. Meie silmis on tark juht see, kes panustab oma töötajate arendamisse, kasvamisse koos töötajatega ning on alati valmis õppima. Tartk juht hoolitseb selle eest, et töötajad tunnevad ennast hästi, nii füüsiliselt, kui vaimselt. Töötaja, kes tunneb ennast hästi, on pühendunud, motiveeritud ja produktiivsem. Tark juht kasvatab ettevõtet tervikuna ja meie soovime olla abiks ning partneriks sellel arenguteel.

Ettevõtte eesmärk on pakkuda kvaliteetseid meeskonnatöö ja juhtimise koolitusi, ettevõtlusalaseid koolitusi ning ettevõtte tervisekultuuri ja tervisejuhtimist kujundavaid koolitusi. 

Ettevõtte visioon on viie aastapärast olla suurim koolituskeskus, mis on spetsialiseerunud ettevõtete arendamisele läbi juhtimiskoolituste ning tervisekultuuri loomise.

Ettevõtte missioon on juurutada arendavat ja kaasavat juhtimisstiili ning suurendada nii ettevõtte juhtide, kui töötajate teadlikust tervisekäitumise olulisusest.

Töötajate arendav juhtimine. Rita Kasesalu-Koolituskeskus Smartder
Rita Kasesalu. Ettevõtte juht ja koolitaja.

Koostööpartnerid

Karin Jõgi - Koolituskeskus Smartder
Karin Jõgi füsioterapeut.
Töötajate tervise edendamise koolitused. - Koolituskeskus Smartder
MTÜ Tööfüsioteraapia
Smart Break - Koolituskeskus Smartder
Smart Break
Chanet Coaching- Koolituskeskus Smartder
Chanet Coaching