fbpx

LinkedIn lehekülg ettevõttele, on see vajalik?

LinkedIn lehekülg ettevõttele, on see vajalik - Koolituskeskus Smartder
LinkedIn lehekülg ettevõttele, on see vajalik? Photo by bruce mars on Unsplash

LinkedIn lehekülg ettevõttele, kas ja miks peaks selle looma? LinkedIn lehekülje loomine ettevõttele hakkab Eestis järjest enam populaarsust koguma, aga on siiski veel küllaltki tagasihoidlik. On suur osa kasutajaid, kes on teinud endale LinkedIn konto, ilma seda reaalselt kasutamata. Peamiseks põhjuseks, miks LinkedIn potentsiaali ei kasutata on see, et ei saada täpselt aru, mille jaoks LinkedIn vajalik on. Mida see platvorm täpselt teeb ja kuidas saab seda oma eesmärkide saavutamiseks kasutada.

 

LinkedIn lehekülje loomise kasud.

LinkedIn lehekülje loomine annab ettevõttele võimalused eelkõige saada vajalike äripartnerite, klientide ja töötajate kontaktid. LinkedIn on ideaalne koht nii ettevõtte brändikuvandi loomiseks, kui persoonibrändinguga tegelemiseks. Platvorm võimaldab väga täpselt leida inimesed, kelle kontakte sa soovid saada, näiteks ettevõtjad, personalispetsialistid, tegevjuhid, koolitajad jne. Äris on õigete kontaktide omamine ülioluline ja LinkedIn võimaldab sul seda teha väga lihtsalt.

Hiljuti puutusin kokku kahe ettevõtjaga, kellega tuli jutuks ka LinkedIn kasutamine. Nad mõlemad olid teadlikud sellest platvormist ja ühel oli isegi konto loodud, aga kumbki ei kasutanud LinkedIni oma ettevõtte huvides ja seda lihtsal põhjuse, nad ei teadnud kuidas ja miks.

Millised on LinkedIn kasutamise võimalused?

 

  • Ärisuhete võrgustiku loomine
  • Isikliku kuvandi loomine
  • Valdkonnas toimuvaga kursis olemine
  • Oma ettevõtte tutvustamine ja kuvandi loomine
  • Potentsiaalsete töötajate ja äripartnerite leidmine
  • Potentsiaalsete töötajate ja äripartnerite taustaga tutvumine
  • Otsekontakt võtmeisikutega
  • Turundus, PR ja müük
  • Õpid teiste valdkonna tegijate pealt
  • Võimalus näidata potentsiaalsetele klientidele, partneritele oma ettevõtte köögipoolt

Mida LinkedIn-i puhul tasub silmas pidada on see, et kui sul ei ole plaanis selle kanaliga järjepidevalt töötada, siis ei ole põhjust alustadagi. Poolik profiil on pigem kahjuks, kui kasuks. Samas kui sul on tõesti huvi, tahtmist ja järjepidavust siis on LinkedIn sinu ettevõttele väga oluline partner.

Koolituskeskus Smartderilt saada tellida oma ettevõttele sisekoolituse, kuidas panna LinkedIn oma ettevõtte jaoks tõhusalt tööle. Õpid, kuidas ja mida postitada ning kuidas saavad su ettevõtte töötajad aidata luua ettevõtte lehega ühtset tervikut. Loe koolituse kohta lähemalt siit LinkedIni kasutamine müügis ja palkamiseks

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga