fbpx

Kehalise aktiivsuse suurendamine Smart Break abil.

Smart Break tervise veebirakendus- Koolituskeskus Smartder
Kehalise aktiivsuse suurendamine Smart Break abil.

Kehalise aktiivsuse suurendamine Smart Break veebirakendusega on lihtne ja ei nõua suuri investeeringuid. Smart Break veebirakendus on välja töötatud spetsiaalselt ettevõtetele töötajate liikumise ja aktiivsuse suurendamiseks. Veebirakendus sobib ideaalselt aktiivsete pauside tegemiseks, kuna harjutuste sessiooni pikkus on 3 minutit. See on täpselt paras aeg, et kohvipausi ajal treenida oma lihaseid, suurendada liikuvust ja stimuleerida vereringet. Meil kõigil on 3 minutit aega, et hoida oma tervist!

Kehalise aktiivsuse suurendamiseks Smart Breakiga

Smart Break annab kehalise aktiivsuse suurendamiseks kaks lahendust, Smart Break Premium ja Smart Break Quick. Kahe lahenduse suurim erinevus on see, et Smart Break Quick ei salvesta statistikat ja sellega ei ole võimalik välja selgitada ka kõige tublimaid liikujaid. Harjutuste kestvust reguleerib kasutaja ise ja lahendust saab kasutada igal ajal. Smart Break Premium seevastu annab iga tunni aja järgi võimaluse teha harjutusi, mille kestvus on 3 minutit. Smart Break Premium salvestab, kui tihti kasutaja teeb harjutusi ning võimaldab ettevõttel teha väljakutseid ning autasustada tublimaid liikujaid. Iga kasutaja saab ka ise jälgida oma edusamme. Rakendusele on lihtne uusi kasutajaid juurde lisada ja ka eemaldada.

Kas valida Smart Break Premium või Smart Break Quick sõltub sellest, millised on eesmärgid ja kuidas plaanitakse veebirakendust oma ettevõttes kasutada. Kui on tegemist näiteks ühise puhkeruumiga, kus töötajad saavad ka aktiivseid pause teha, nii ühiselt kui eraldi, siis on sobivaks lahenduseks Smart Break Quick. Kui igal töötajal on võimalus kasutada oma arvutit, nutitelefoni, tahvelarvutit siis on kasulikum Smart Break Premium, kuna töötajatel on võimalik individuaalselt teha treeninguid vastavalt oma soovile. Smart Break Premium paketis on olemas ka Smart Break Quick, seega võimalus on lahendusi kombineerida.

Kuna ja kuidas kasutada Smart Break nutilahendust?

Smart Break nutilahenduse puhul on tegemist veebirakendusega, seega võimalusi kasutamiseks on väga palju. Veebirakenduse puhul ei ole piiranguid nutiseadmete osas, nagu äppidega on. Ei ole asukohapiiranguid, rakendust saab kasutada, tööl, kodukontoris, koosoleku ajal, koolituste ajal, komandeeringus olles, vaja on ainult interneti ühendust.

Kuidas kasutada Smart Break veebirakendust oma ettevõttes:

·       Iga töötaja saab teha individuaalseid aktiivseid pause, kasutades arvutit või nutiseadet.

·       Ühised aktiivsed pausid kohvipauside või lõuna ajal

·       Ühised hommikuvirgutused päeva käima panekuks

·       Liikumispausid koosoleku või koolituse vaheajal

·       Ühised või individuaalsed aktiivsed pausid lõunase väsimuse peletamiseks

·       Treeningpaus peale pikka autoga, lennukiga, rongiga sõitmist

Tööfüsioterapeudid on soovitanud teha vähemalt kaks aktiivset pausi päevas, et parandada liikuvust, ennetada luu ja lihaskonna vaevusi, tugevdada lihaseid, stimuleerida vereringet. Lisaks sellele annab aktiivsete pauside tegemine juurde rohkem energiat, mis omakorda suurendab produktiivsust. Koos meeskonnaga treenimine suurendab ka meeskonnavaimu ja muudab õhkkonna positiivsemaks.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga