fbpx

Efektiivne ajakasutus ja prioriteetide seadmine

Efektiivne ajakasutus ja prioriteetide seadmine on võtmeküsimus produktiivsuse suurendamisel. Meil kõigil on igapäevaselt ülesandeid, mis nõuavad kiiremat reageerimist ja neid, mis tunduvad olevat pakilised, aga tegelikult seda ei ole. Kuidas teha õigeid valikuid oma aja jagamisel? Just tõmbasid midagi oma listist maha ja juba ootab 2 uut ülesannet tegemist. Sul on koguaeg kiire, aga ikka pole piisavalt aega, et kõik oma asjad tehtud saaks. Suurte eesmärkidega tegelemiseni pole juba tükk aega jõudnud. Võtad tihtipeale tööd ka koju kaasa?

Efektiivne ajakasutus ja prioriteetide seadmise koolitus.

Efektiivse ajakasutuse koolitus aitab sul mõista, kuidas oma aega igapäevaselt kasutad. Koolitus annab võimaluse leida viise, kuidas teha õigeid asju õigel ajal. Õpid uusi tehnikaid ning prioriteete seadma. Koolitus sobib kõigile töötajatele produktiivsuse suurendamiseks.

Koolituse kestvus: 3-4 tundi

Osalejate arv koolitusel: 15-20 inimest

Koolitust on võimalik tellida nii eesti kui inglise keeles.

KOOLITAJAST

Helen Maidre

Helen on sisekoolitustega tegelenud juba üle 8 aasta. Koolituste teemadeks on efektiivne ajakasutus, kliendikaebuste käsitlemine, töötajate heaolu ja läbipõlemine, uue juhi sisseelamine, kuidas kasutada LinkedIni müügi ja palkamise jaoks. Praegu on Helen ühe meediaettevõtte juhatuseliige.

Helen usub, et sisekoolituste jaoks on karbilahendus aja ja raha raiskamine. Pole mõtet treenida oma töötajaid teemadel, mida nad juba oskavad, mis ei ole sinu turul olulised või õpetada neid ütlema väljendeid, mida nad tegelikult öelda ei tohi.
Tulenusliku koolituse läbiviimiseks on olulised järgnevad punktid:
– Milliseid mõõdikuid on koolitusel osalejatele olulised?
– Mida olete nende koolitamiseks juba teinud?
– Millised on tiimi põhilised murekohad?
– Milles on tiim parim?
See info aitab saavutada koolitusele seatud ootusi.

Helen Maidre - Koolituskeskus Smartder
Efektiivne ajakasutus ja prioriteetide seadmine. Helen Maidre