fbpx

Alustava juhi sisseelamise koolitus

Alustava juhi sisseelamise koolitus on mõeldud selleks, et aidata uude ametisse asuvat juhti. Sa just alustasid oma teekonda juhina. Niigi palju uusi ülesandeid ja vastutust. Uued inimesed sinu ümber koos oma uskumuste ja harjumustega. Selle kõige sees ei ole sa päris kindel, kuidas mõõta kas sa teed head tööd ning kas sa oled edukas.

Ma olen ise seal olnud ja ma olen juhtinud inimesi, kes seda parajasti läbi teevad. Mõned õppetunnis pead sa ise selgeks õppima, aga mõned saad sa õppida kellegi teise kogemuse põhjal.

Alustaval juhil on koolitajalt on võimalik nõu küsida konkreetsete situatsioonide lahendamise kohta ning jagada kogemusi. Koolitusel toimub avatud suhtlemine ning koolitused on praktilised ja annavad kasulikke tehnikaid toimetulekuks.

Alustava juhi sisseelamise koolitus

Koolituse kestvus: 3-4h

Osalejate arv: 15-20 inimest

Koolitust on võimalik tellida nii eesti kui inglise keeles.

 

KOOLITAJAST

Helen Maidre

Helen on sisekoolitustega tegelenud juba üle 8 aasta. Koolituste teemadeks on efektiivne ajakasutus, kliendikaebuste käsitlemine, töötajate heaolu ja läbipõlemine, uue juhi sisseelamine, kuidas kasutada LinkedIni müügi ja palkamise jaoks. Praegu on Helen ühe meediaettevõtte juhatuseliige.

Helen usub, et sisekoolituste jaoks on karbilahendus aja ja raha raiskamine. Pole mõtet treenida oma töötajaid teemadel, mida nad juba oskavad, mis ei ole sinu turul olulised või õpetada neid ütlema väljendeid, mida nad tegelikult öelda ei tohi.
Tulenusliku koolituse läbiviimiseks on olulised järgnevad punktid:
– Milliseid mõõdikuid on koolitusel osalejatele olulised?
– Mida olete nende koolitamiseks juba teinud?
– Millised on tiimi põhilised murekohad?
– Milles on tiim parim?
See info aitab saavutada koolitusele seatud ootusi.

Helen Maidre - Koolituskeskus Smartder
Alustava juhi sisseelamise koolitus. Helen Maidre